Dovanos
-
Vertės rinkinysIšpardavimasBom Petisco portugališkų sardinių degustacinis rinkinys (5 × 120 g)
15 reviewsReguliari kaina €14,98 EURReguliari kainaVieneto kaina €24,97/kg€17,50 EURPardavimo kaina €14,98 EURVertės rinkinys -
Minerva portugališkų sardinių degustacinis rinkinys – pomidorų leidimas (4 × 120 g)
19 reviewsReguliari kaina €16,90 EURReguliari kainaVieneto kaina €35,21/kgPardavimo kaina €16,90 EURVertės rinkinys -

🇵🇹 Bom Petisco portugališkų sardinių degustacinis rinkinys 2 × 120 g – Portugalijos vėliavos leidimas
7 reviewsReguliari kaina €5,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €24,96/kg€6,59 EURPardavimo kaina €5,99 EURIšpardavimas -
NURI išskirtinė kolekcija – 4 aukštos kokybės portugališkų sardinių skardinės (4 × 125 g)
No reviewsReguliari kaina €27,95 EURReguliari kainaVieneto kaina €55,90/kgPardavimo kaina €27,95 EUR -
Pousio alyvuogių aliejaus dovanų rinkinys
No reviewsReguliari kaina €64,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €43,33/lPardavimo kaina €64,99 EUR -
Vertės rinkinysIšpardavimas🏆🇪🇸 Bom Petisco portugališkų sardinių degustacinis rinkinys (3 × 120 g) – Ispanijos vėliavos leidimas
No reviewsReguliari kaina €7,98 EURReguliari kainaVieneto kaina €22,17/kg€8,39 EURPardavimo kaina €7,98 EURVertės rinkinys -
Conservas Santos aštrios sardinės alyvuogių aliejuje su kamštine etikete 120 g
No reviewsReguliari kaina €9,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €83,25/kgPardavimo kaina €9,99 EURNaujiena -
Conservas Santos sardinės alyvuogių aliejuje su kamštine etikete 120 g
No reviewsReguliari kaina €9,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €83,25/kgPardavimo kaina €9,99 EURNaujiena -
Vertės rinkinysNaujienaConservas Santos konservuotų žuvų rinkinys 3 × 120 g
No reviewsReguliari kaina €14,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €41,64/kgPardavimo kaina €14,99 EURVertės rinkinysNaujiena -
„Ramirez“ portugališkų sardinių rinkinys (5 x 125 g) – medinė dovanų dėžutė
No reviewsReguliari kaina €27,95 EURReguliari kainaVieneto kaina €46,58/kg€29,95 EURPardavimo kaina €27,95 EURIšpardavimas -
Minerva portugališkų sardinių alyvuogių aliejuje degustacinis rinkinys (4 × 120 g)
3 reviewsReguliari kaina €17,90 EURReguliari kainaVieneto kaina €37,29/kgPardavimo kaina €17,90 EURIšparduota -
IšparduotaNURI sardinių šakučių dovanų rinkinys
1 reviewReguliari kaina €27,95 EURReguliari kainaPardavimo kaina €27,95 EURIšparduota -
Portus Cale Gold & Blue tualetinis vanduo 100 ml
No reviewsReguliari kaina €58,00 EURReguliari kainaPardavimo kaina €58,00 EURIšparduotaNaujiena -
Portus Cale Gold & Blue rankų ir kūno prausiklis 300 ml
No reviewsReguliari kaina €24,00 EURReguliari kainaPardavimo kaina €24,00 EURIšparduotaNaujiena -
IšparduotaPortus Cale Gold & Blue Body Lotion 300ml
No reviewsReguliari kaina €28,00 EURReguliari kainaPardavimo kaina €28,00 EURIšparduotaNaujiena -
Portus Cale Gold & Blue keraminis difuzoriaus indas 2 l – tuščias
No reviewsReguliari kaina €110,00 EURReguliari kainaPardavimo kaina €110,00 EURIšparduotaNaujiena
Šią savaitę:
-
Vertės rinkinysNaujienaPortugališkų sardinių alyvuogių aliejuje degustacinis rinkinys – 5 skardinės
No reviewsReguliari kaina €17,49 EURReguliari kainaVieneto kaina €24,99/kg€20,75 EURPardavimo kaina €17,49 EURVertės rinkinysNaujiena -
Minerva mažos sardinės (petingas) alyvuogių aliejuje
No reviewsReguliari kaina Nuo €3,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €44,33/kg€4,69 EURPardavimo kaina Nuo €3,99 EURIšpardavimas -
Bom Petisco sardinės alyvuogių aliejuje
15 reviewsReguliari kaina Nuo €3,49 EURReguliari kainaVieneto kaina €29,08/kg€3,99 EURPardavimo kaina Nuo €3,49 EURIšpardavimas -
IšpardavimasBom Petisco BIO sardinės alyvuogių aliejuje
No reviewsReguliari kaina Nuo €3,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €33,25/kg€4,29 EURPardavimo kaina Nuo €3,99 EURIšpardavimas -
Conservas Santos sardinės alyvuogių aliejuje 120 g
No reviewsReguliari kaina €3,89 EURReguliari kainaVieneto kaina €32,42/kg€4,49 EURPardavimo kaina €3,89 EURIšpardavimasNaujiena -
Conservas Santos aštrios sardinės alyvuogių aliejuje 120 g
No reviewsReguliari kaina €4,49 EURReguliari kainaVieneto kaina €37,42/kgPardavimo kaina €4,49 EURNaujiena -
José Gourmet sardinės ypač tyrame alyvuogių aliejuje 120 g
No reviewsReguliari kaina €6,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €58,25/kg€7,40 EURPardavimo kaina €6,99 EURIšpardavimasNaujiena -
José Gourmet alyvuogių aliejus iš Alentejo Interior PDO 250 ml
No reviewsReguliari kaina €16,50 EURReguliari kainaVieneto kaina €66,00/lPardavimo kaina €16,50 EURNaujiena -
NURI sardinės alyvuogių aliejuje
15 reviewsReguliari kaina €5,95 EURReguliari kainaVieneto kaina €47,60/kgPardavimo kaina €5,95 EUR -
Minerva sardinės alyvuogių aliejuje su citrina
8 reviewsReguliari kaina €4,49 EURReguliari kainaVieneto kaina €37,42/kgPardavimo kaina €4,49 EUR -
NURI prieskoninės sardinės alyvuogių aliejuje
No reviewsReguliari kaina €5,95 EURReguliari kainaVieneto kaina €47,60/kgPardavimo kaina €5,95 EUR -
Sutaupykite iki 15%NaujienaConservas Santos sardinės alyvuogių aliejuje su citrinos skiltele 120 g
No reviewsReguliari kaina €4,49 EURReguliari kainaVieneto kaina €37,42/kgPardavimo kaina €4,49 EURNaujiena -
Conservas Santos mažosios sardinės (petingas) alyvuogių aliejuje 120 g
No reviewsReguliari kaina €4,49 EURReguliari kainaVieneto kaina €37,42/kgPardavimo kaina €4,49 EURNaujiena -
Conservas Santos Viduržemio skumbrės filė 120 g
No reviewsReguliari kaina €5,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €49,92/kgPardavimo kaina €5,99 EURNaujiena -
Vertės rinkinysNaujienaConservas Santos sardinių degustacinis rinkinys 3 × 120 g
No reviewsReguliari kaina €14,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €41,64/kgPardavimo kaina €14,99 EURVertės rinkinysNaujiena -
Campo Santos ypač tyras alyvuogių aliejus 200 ml
No reviewsReguliari kaina €11,99 EURReguliari kainaVieneto kaina €59,95/lPardavimo kaina €11,99 EURNaujiena -
José Gourmet sardinės su citrina alyvuogių aliejuje 120 g
No reviewsReguliari kaina €7,40 EURReguliari kainaVieneto kaina €61,67/kgPardavimo kaina €7,40 EURNaujiena -
José Gourmet rūkyta sardine ypač tyrame alyvuogių aliejuje 120 g
No reviewsReguliari kaina €7,90 EURReguliari kainaVieneto kaina €65,83/kgPardavimo kaina €7,90 EURNaujiena
1
/
apie
18
Kolekcija: Dovanos
Portugališkos gurmaniškos dovanos
Atraskite portugališkas dovanas, specialiai atrinktas dovanoti: aukščiausios kokybės dovanų dėžutes, reprezentacinius rinkinius ir ypatingus portugališkus produktus šventėms, šeimininkams, klientams ir gurmanams.
Jei norite pirmiausia paragauti skirtingų sardinių skonių, apsilankykite mūsų Degustacinių rinkinių kolekcijoje.










